Purjetamine Broneerimine ja tingimused

JAHIRENT VÄLISMAAL   

Jahirent välismaal on lihtne ja turvaline. Vahendame KIRIACOULIS MEDITERRANEAN jahte ja katamaraane. Saada meile sobiva jahi mudel, hind, kuupäev kui ka sadama nimi ning pakume Sulle letihinnast 5% soodustust!
Meie uued partnerid leiad siit:
Croatia Charter (eiriti lai valik Horvaatias, 6 erinevat piirkonda)
EGG Yachting (fantastiline Türgi rannik, Göcek), letihinnast 5% soodustust!
Dream Yacht Charter (pakub jahirenti üle maailma, 46 sihtriiki), letihinnast 5% soodustust.Vaata ka sihtkohtade kirjeldusi siit!

Navigeeirmine Vahemerel on kindlasti lihtsam kui meie Väinameres! Kogu sõbrad kokku ja proovi järele. Kui Sinu sõprade hulgas napib purjetajaid - siis anna oma merepuhkuse soovist meile teada, sest sageli on Eesti kapteniga laevas mõned kohad vabad.

BRONEERIMINE JA TASUMINE

Ettemaks 50% peale tellimuse kinnitamist 5 päeva jooksul AT Devorexile.
Lõpumaks 50% üks kuu enne rendiperioodi algust AT Devorexile (v.a Tai, kus nõutakse lõpumakset 50 päeva enne väljasõitu)
15 päeva enne reisi tuleb esitada crew list (reiisjate nimekiri koos vajalike andmetega) Saabumisel tasutakse lõpukoristus ja deposiit sularahas, kindlustus krediitkaardiga.
Tasutud ettemakse ei tagastata.
NB! Jahi rentimisel tuleb kohapeal tasuda tagatisraha või täiendav laevakindlustus, mis vabastab tagatise maksmisest ( loe lisaks altpoolt)

JAHIRENDI TINGIMUSED

Ilma kaptenita võib jahti rentida paatkond, kus on soovitavalt 2 väikelaeva juhitunnistusega purjetajat. Kui paatkonnas on vaid kapten juhitunnistusega, siis eksamineeritakse kohapeal teiste purjetajate oskusi. Kui meeskond ei läbi nö eksamit siis tuleb palgata kohalik kapten, kelle päevatasu lisandub rendihinnale. Horvaatias nõutakse täiendavalt VHF- litsentsi.

Jahid jagatakse kolme hinnakategooriasse:

  • PRESTIGE – uued ja modernsed jahid kuni 3 aastat vanad.
  • CLASS - 3 kuni 5 aastat vanad jahid, keskmisel tasemel varustus.
  • ECONOMY – 5 kuni 10 aastat vanad jahid, küllaltki kulunud sisustus, kuid väga soodne hind!

NB! Meie soovitame alati Prestige või class hinnaklassi, sest hinnavahe inimese kohta on suhteliselt väike, uus laev pakub alati suuremat naudingut purjetamisel ning sisustus on uus ja värske.

Standardvarustus: reeglina on kõikidel jahtidel rullgroot või selle puudumisel lazy jack, rull- genua, elektriline ankruvints, 2 ankrut, päästeparv, päästevestid (kork), tormitraksid, VHF, plotter ( v.a. vanemad Economy jahid), GPS, CD player, binokkel, merekaardid, sadamainfo, sprayhood (pritsmekaitse), bimini top (päikesekatus), gaasipliit, külmik. Uuematel mudelitel mikrolaineahi. Suurematel jahtidel 2 rooliratast. Standardvarustus võib riigiti veidi erineda. Täpne spetsifikatsioon selgub broneerimisel.Gennaker lisatasu eest (ca 150-170 eur / nädalas).

Rendi hinnas sisaldub: jahirent valitud perioodiks, standardvarustus, voodilinad ja käterätid v.a. Prantsusmaal, täidetud veepaak, gaasiballoon pliidile, vajalikud nõud, sadamamaks esimesel ja viimasel ööl pardalemineku sadamas, kummipaat aerudega.

Lisatasu eest: kütus, sadamamaksud, lõpukoristus 90-160 € olenevalt aluse suurusest (vaja tasuda saabumisel sularahas), mootor kummipaadile (80 €), lennuväljatransfeer.

Tagatisraha ehk deposiit 2000 – 3000 EUR tuleb tasuda saabumisel. Tagastatakse pärast kahjustusteta laeva üleandmist. Kiriacoulis pakub täiendavat kindlustust omavastustusest pääsemiseks (ca 25 EUR / päev, taasutakse kohapeal krediitkaardiga).
NB! Meie soovitame alati valida täiendav kindlustus (non refundable insurance), et pääseda deposiidi maksmisest ja kiirendada laeva tagastamise protseduuri.

Tasumine
Ettemaks 50% peale tellimuse kinnitamist 5 päeva jooksul AT Devorexile.
Lõpumaks 50% üks kuu enne rendiperioodi algust AT Devorexile (v.a Tai)
15 päeva enne reisi tuleb esitada crew list koos arvatava saabumisajaga.

Pardale minek alates kl. 17.00 saabumispäeval ja laeva üleandmine päevavalges, hiljemalt kl.09.00 lahkumise päeval. Eelneval kokkuleppel saab neid kellaaegu nihutada.

Meie soovitame kaasa võtta: heleda tallaga pardajalatsid, suurem rannarätik, köögirätik, soovi korral tekikott. Kohvritele eelistada spordikotte, sest kajutites on vähe ruumi. Proviandi ostmisel ärge unustage nõudepesuvahendit, -lappe, tualettpaberit, wc õhuvärskendajat jne

Lisateenused: Stiilne Puhkus (AT Devorex) aitab broneerida lennupiletid ja lennuväljatransfeeri. Kapteni päevatasu 125 -170 EUR
Kohapealse kaptenitasu on ca 160 eurot päevas ehk 1120 eurot nädalas. Soovi korral tuleb kapten Eestist, maksumusega al 900 eurot nädalas. 

 

Küsi lisa: info@devorex.ee
 

Meie partnerid: