Kindlustus

Palume jälgida, et Teil oleks kehtiv reisikindlustus koos reisitõrkega. 
Vastavalt Reisitingimuste p.6.5 alusel lasub Reisijal omavastutus reisikindlustuse hankimisel. Loe edasi siit
Pangakaardi kindlustusega reisijad peavad jälgima, et reisi eest tasutakse sama pangakaardiga seotud kontolt muidu kindlustus ei pruugi hakata kehtima.
Suusareisidel peab olema vormistatud suusareisi lisarisk ehk ohtliku tegevuse kaitse, et katta tekkinud kahjud märgistatud rajal sõitmisel. NB! Lisarisk ei kata väljaspool rada sõitmist (off-piste).
Reisitõrge peab olema vormistatud vähemalt 3 päeva enne reisi. Neljandast päevast hakkab kate kehtima. Reisitõrke suuruseks soovitame valida teie reisi väärtus või minimaalselt 1280€ .
Salva Kindlustus pakub nüüd ka Covid - 19 lisakaitsetCovid-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse kaitse - Hüvitame COVID-19 (sh COVID-19 mutatsioonidest ja variatsioonidest lähtuva) haigestumise tõttu välismaal tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile) lepingus märgitud tervisekindlustuse kindlustussummani (maksimaalselt kuni 200 000 eurot). Samuti katame lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 2000 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.
COVID-19 haigestumisega seotud reisitõrke kaitse- Hüvitame kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele. 
Covid-19 läbipõdenud inimesele pakub Salva Kindlustus reisi ärajäämise kindlustuskaitset juhul, kui enne kindlustuspoliisi vormistamist on Covid-19 testi tulemus negatiivne.
Tervisekindlustuse kindlustussumma 1 000 000 eurot. Tervisekindlustuse poliisile võib valida kuni 1 000 000 euro suuruse katte, mille ulatuses hüvitatakse haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud. Valitud kindlustussumma kehtib ühe kindlustatu kohta. Haigestumise või õnnetuse korral võib pöörduda sobivaimasse raviasutusse, aktsepteerime ka erahaiglaid. Isolatsiooni sattumine nii ennem- kui pärast reisi pole kindlustuskaitse all, kui puudub haigestumine.
Reisitõrke laiendused (streik, looduskatastroof jne) tuleb vormistada 48 tunni jooksul peale reisi esimese osamakse sooritamist. 

Pakume oma püsikliendile 15% ja gruppidele alates 12 inimest 20% soodamat hinda.
Meie 10-aastane reisikorraldamise praktika näitab, et kõige kiirem ja valutum reisitõrke kahjude korvamine toimub meie partneri SALVA kindlustuses

Tutvu Salva reisikindlustuse tingimustega! AT Devorex ei vastuta Salva Kindlustuse AS hinnamuutuste eest.


Hinnanäidised suusareisi "täispaketile"üheks nädalaks   (hinnad peale 25.09.2021).
Lastele on hinnad kõrgemad kui täiskasvanutel ja üle 65 a ka hinnad kallimad

 

 
Kindlustuse liik ja kaitse lisariskide vastu
 
reisitõrge kuni 800€  
reisitõrge kuni 1000€
reisitõrge kuni 1280€
reisitõrge kuni 1600€

 

tervisekindlustus 100 000 eur + reisitõrge+ ohtliku tegevuse kaitse ( suusareis/ purjetamine)+ pagas 320 eur

    

 

KOKKU:

47515662

 

soodustus ca. 15%

78910

 

HIND PÜSIKLIENDILE:

40434752

* vaja vormistada hiljemalt 7 päeva jooksul pärast 1. ettemaksu tegemist või hiljemalt 3 kuud enne reisi. Hinnad on ümardatud.

KUIDAS TOIMIDA LENNULE HILINEMISE KORRAL? 

Kui jääte oma lennust maha halbade ilmaolude ja/või avariidest tekkinud liiklusummikute tõttu, siis katab kulud Teie Kindlustusselts poliisil näidatud reisitõrke summa piires vastavalt tingimustele.  
Tuleb osta uued lennupiletid ja leida vajadusel majutus võimalikult optimaalse hinnaga. Informeerige reisikorraldajat juba eelnevalt kui on tekkinud oht lennule hilineda. Reisikorraldajal on kohustus teid igati aidata uute lahenduste otsimisel aga kulud katab Teie reisikindlustus vastavalt tingimustele. Reisikorraldaja väljastab kindlustusele vajalikud tõendid, mis kinnitavad lennule hilinemist.
Rendiautoga reisijad peavad tõestama liiklusummikuid vastavate fotode ja võimalusel salvestama oma teekonna google mapsi või mõne muu programmiga.
Soovitame kõigil fikseerida fotona oma saabumisaeg lennujaama.
Vastavalt reistingimustele p.7.4.3. reisikorraldaja ei vastuta lennule hilinemist halbadest ilmaoludest ja/või avariidest tekkinud liiklusummikute tõttu. Reisikorraldaja ei vastuta kahju eest, mille on põhjustanud vääramatud jõud nn force majeure (loodusõnnetused, sõjad, streigid vms) aga teeb endast kõik oleneva, et tagada reisijate ohutus ja lahendada tekkinud probleeme.  Vt reisitingimusi siit

 

Meie partnerid: