Suusareisid Reisikalender Zell am See/ Kaprun

 
Zell am See/ Kaprun (755m - 3030m, kokku 136 km radu)
https://www.zellamsee-kaprun.com/en

Zell am See on armas Austria linnake järve kaldal, kus saab nautida häid hotelle vanalinna südames otse suusatõstuki juures. Suusapiirkonda kuulub 8 km kaugusel asuv Kapruni liustik, mis pakub ca 60 km radu sealjuures korraliku valiku punaseid ja musti radu ning väga häid off-piste võimalusi. Lisaks täielik lumegarantii, lummavad vaated ja Austria kõrgeim mäetipp Großglockner (3797m) on käeulatuses.

Kapruni küla on väike ja armas, samas kõik toimib. Küla servas asub tõstuk, mis viib edasi 3-K connection gondlijaama.
UUS gondeltõstuk 3-K Connection (Maiskogel-Langwied) avati 2020 a talvel ja nüüd on Kapruni külast võimalik minna liustikule ning nautida Austria legendaarset Kitzsteinhorni liustikku. Kokku on Kaprunis nüüd 61 km ühendatud radu. Vaata uut 3-K tõstukit siit rajakaardilt  

Hooaja alguses on väga mõistlik majutuda just Kapruni külas, sest siis asud parimate lumeolude juures ehk liustik tagab head lumeolud alati! 

Zell am See paistab silma väga soodsate hotelli hindade poolest! Meie valikus on ainult tõstukite juures olevad hotellid.

UUS 2019: ühendus SAALBACHi suusapiirkonnaga Skicircus. 
Zell am See servas asub Viehhofeni küla, kuhu saab suuskadel laskuda. Teisel pool teed on juba Saalbachi suusapiirkond Skicircus. Saalbachist saab laskuda Viehhofenisse ja sealt tõstukiga Zell am see piirkonda liikuda. Vastupidisel suunal ehk Zell am seest Saalbachi poole liikudes peab kasutama suusabussi, et jõuda 4-km kaugusel  Vorderglemmis asuvale tõstukile Schönleiten. Tõstuki tipust saab laskuda kas Saalbachi või Leogangi suunas. Valik on meeltult lai.
Saalbachis on kokku 270 km radu ja ülikuum after-ski!

 


Meie partnerid: